Ekskursija „Ledynų ir vandens srovių kūryba Vilniaus pakraštyje”

Kai akmuo nustoja būti akmeniu ir tampa istoriją talpinančiu rieduliu… Kai nepalankūs orai nesukliudo smalsiai leistis į žygį patyrinėti ir pabūti kartu!

Nežiūrint besikeičiančių ir vis staigmenas pateikiančių orų cukriniu diabetu sergančių klubo DIABITĖ vaikų šeimos gegužės 28 dieną leidosi į įspūdingą ekskursiją. Aplankėme Spalvotuosius šaltinius Antakalnyje, kvapą gniaužiančią Punžionių ir įstabiąją Vilkyškių atodangą Neries upės pakrantėje, Skališkių (Verkiančią) olą, susipažinome su šių gamtos stebuklų atsiradimo istorija.

Prie Skersabalių karjero tiek vaikai, tiek suaugusieji azartiškai rūšiavo riedulius, skirstydami pagal susidarymo būdą. Kartu su ekskursijos vadovu Jonu Šečkumi bandėme juos prakalbinti ir patyrinėti jų kilmę. Dėkojame Geologo kelionės už įspūdingą ir linksmą ekskursiją, dalyviams – už gerą nuotaiką, smalsumą ir ištvermę!

Kur keliausime toliau?

Renginys organizuotas įgyvendinant Lietuvos diabeto asociacijos 2022 m. neįgaliųjų asociacijų veiklos rėmimo projektą, iš dalies finansuojamą Neįgaliųjų reikalų departamento prie SADM.

Posted in Praėję renginiai and tagged , , .