Ekskursija „Elnių SPA. Sengirės paslaptys. Kernavė”

Lepinant švelniai šilumai klubo DIABITĖ šeimos paskutinį balandžio savaitgalį vyko į kultūrinę-edukacinę išvyką į Kernavę. Klubo naujokai mėgavosi naujai atrasta bendryste, kiti džiaugėsi vėl susitikę.

Po pažinties su senųjų amžių palikimu Kernavės muziejuje, žingsniuodami po bundančią pavasarinę gamtą klausėmės piliakalnių atsiradimo istorijos. Galiausiai vykome aplankyti tauriųjų elnių. Draugiški ir šilti „Elnių SPA“ šeimininkai pasirūpino, kad tiek maži, tiek dideli galėtų kuo nuodugniau pažinti gražiuosius gyvūnus, suteikę galimybę visiems norintiems palepinti juos skanėstais, ir padovanojo įdomų pasakojimą apie elnių gyvenseną ir elgseną. Elnių pasaulio magija ištirpdė laiką, tačiau visiems pritarus nepraleidome progos pamatyti įstabiąją Sengirę, žadą atimančią savo didingumu.

Šeimoms, auginančioms 1 tipo sergančius vaikus, svarbu žinoti, kad jie ne vieni. Kiekvienas likimo draugų susitikimas dovanoja dar daugiau supratimo, palaikymo, stiprybės ir drąsos dorojantis su kasdieniais ligos valdymo iššūkiais.

Renginys organizuotas įgyvendinant Lietuvos diabeto asociacijos 2022 m. neįgaliųjų asociacijų veiklos rėmimo projektą, iš dalies finansuojamą Neįgaliųjų reikalų departamento prie SADM.

Posted in Praėję renginiai and tagged , , .