Lengvesniam gyvenimui su 1 tipo diabetu

Klubas DIABITĖ 2022 m. vykdė projektą „Lengvesniam gyvenimui su 1 tipo diabetu“, kurį iš dalies finansavo Vilniaus miesto savivaldybė ir Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems teikimo bendruomenėje projektų atrankos konkursas).

Projekto tikslas – mokyti sergančius vaikus ir paauglius savarankiškai valdyti 1 tipo diabetą, padėti neįgaliojo šeimos nariams įveikti ligos keliamus iššūkius.

Projekto veiklos:

DIAKLASĖ – individualūs savarankiško ligos valdymo mokymai 1 tipo diabetu sergantiems 7-15 m. vaikams.

DIALINIJA – konsultacijos diabetu sergančių vaikų tėvams teisės, ligos valdymo ir ligos valdymo technologijų bei priemonių naudojimo klausimais.

DĖMESINGAS ĮSISĄMONINIMAS TĖVYSTĖJE – grupiniai užsiėmimai sergančių vaikų tėvams, skirti norintiems puoselėti artimus santykius su vaikais ir artimaisiais, kartu nepamirštant ir savo poreikių, siekiantiems lengviau priimti kasdienius ligos valdymo iššūkius.

Projekto veiklose dalyvavo 203 asmenys.

DIAKLASĖJE edukuoti 44 vaikai.

Konsultacijos ir emocinė parama suteikta 159 sergančių vaikų tėvams.

Konsultuota 453 valandas.

Dėkojame Vilniaus miesto savivaldybei, Neįgaliųjų reikalų departamentui, Dexcom Lietuva ir Swixx Biopharma už paramą ir pagalbą kuriant lengvesnį gyvenimą diabetu sergantiems vaikams ir jų šeimoms.


Projektą dalinai finansuoja Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei Vilniaus miesto savivaldybė.

Posted in Įvykdyti and tagged , , , .