Pasaulinės diabeto dienos proga DIABITĖ leidosi į ekskursiją „Panemunės pilys”

Šeimoms, turinčioms 1 tipo diabetu sergančių vaikų, svarbu yra žinoti, jog jie yra ne vieni, jog yra aktyvi ir draugiška bendruomenė, kurios nariai visuomet yra pasiruošę padėti vieni kitiems. Be galo svarbus tampa kiekvienas susitikimas su likimo draugais, kurio metu vaikai jaučiasi ypač laisvai, mokosi vieni iš kitų valdyti ligą, tėvai taip dalijasi ligos valdymo patirtimi, teikia savitarpio pagalbą, semiasi stiprybės ir drąsos.

Todėl šįmet pasaulinę diabeto dieną Vaikų ir jaunimo diabeto klubas DIABITĖ paminėjo dar vienu įspūdingu susitikimu – leidosi į ekskursiją „Panemunės pilys“. Aplankėme Raudondvario pilį, kur tikra pilies ponia papasakojo pilies istoriją. Sužinojome, kad pilyje svečiai būdavo vaišinami apelsinų sriuba, kad kadaise ten gyveno aligatoriai ir kiti egzotiniai gyvūnai, išmokome šokti renesanso epochos šokius. Raudonės pilyje mūsų laukė nuostabūs vaizdai iš pilies bokšto, o restauruojama Panemunės pilis nustebino savo didingumu bei puošnumu, autentiška dvasia.

Grįždami namo vaišinomės mūsų bičiulės „Skanovė” dovanotais becukriais keto skanėstais, o galvoje sukosi mintis – kur visi kartu vyksime kitą kartą?

Posted in Praėję renginiai and tagged , , .